בעיה עם ילד  במצוקה עקב התעללות מינית

אין לי מילים.. אני כל- כך שמחה שהתחלתי את הליווי איתך. לא רק שפתרתי את הקונפליקטים עם עצמי, פתרתי את התקשורת עם בנותיי, אני מרגישה הגענו ליעל לפני כחודש וחצי עם בננו בן ה7 וחצי , לאחר שהילד הראה סימני מצוקה. הבעיה שבננו עבר התעללות מינית והמצוקה היא מכך. כשהגענו ליעל הילד היה במצב "קשה". הרבה לבכות , היה קם עם סיוטים בלילות, מתקשה להירדם. ממורמר, חרדתי ועצוב. היום חודש וחצי אחרי, בהם היינו אצל יעל לפעמים פעמיים בשבוע, לפי הצורך, הילד התאושש לגמרה. ישן טוב, אוכל טוב, שמח ורגוע. מתחשב, מבין. והכי חשוב יעל החזירה לו האת האמון בעצמו ובכוחותיו. בנוסף הוא סבל מהצקות בכתה ומתחושת בדידות. כיום הוא מוגף בחברים, אהוב, יודע לעמוד על שלו ובטוח בעצמו. יעל עזרה לנו גם בכך שלילד היה מאד מפריע , שבת השכנים (שהייתה במצוקה גם היא בבית שלה), הייתה משחקת אצלנו. הוא היה מציק לה ואמר לה ללכת. לאחר טיפול אחד שהעלנו את הנושא, הוא מקבל אותה יפה, משחק איתה, מרחם עליה ואפילו מזמין אותה בעצמו.  אנו מודים לה' שהגענו אל המטפלת הנכונה, ומודים לרב שמואל ברנדווין מב"ב גרפולוג ילדים שאבחן את מצוקתו של בננו והפנה אותנו בביטחון  מלא ליעל. ואכן לא טעה! במשך הטיפול בילד, יעל הבחינה בבעיה שקיימת אצלי-אצל האמא. וללא צורך במפגש נוסף וללא עלות נוספת, יעל טפלה בבעיה , הכינה תמציות באך שמותאמות במיוחד למצב, ובכך פתרה גם את הבעיה שלי.

ישר כוח על הכל אמא ​אנונימית

 

_____________________________________

 

טיפול בפסוריאזיס
הגעתי אל יעל בגלל פסוריאזיס חמור שנבע כנראה מתגובה אלרגית שנגרמה עקב חשיפה לכימיקלים הנמצאים במקום עבודתי .
התופעות התבטאו בנגע אדום קשקשי על הזרועות שגרם להסרת וקילוף העור בכל מגע, על הבטן היו לי קילופי עור בצורת שלפוחיות, בפנים היה קילוף של העור על המצח ועל הלחיים וקשקשים בראש.
אחרי ביקורים אצל רופא עור, ביופסיה, בדיקות אלרגיה ,שלא עזרו הגעתי ליעל לתהליך של  טיפול נטורופתי שכלל  ניקוי רעלים, תזונה מותאמת ותוספי מזון.
קיבלתי רשימה ארוכה של מה לא לאכול, ורשימה קצרה מה כן לאכול. כמו כן קיבלתי תוספי מזון מתאימים.
התחלתי לפני חודש את הטיפול וכבר אחרי כשלושה שבועות הרגשתי שיפור בעור. וכל מכרי הגיבו בתדהמה.
האדמימות על הזרועות פחתה, אין כמעט קשקשים, על הבטן נשארו רק כתמים אדומים, בפנים המצב מאד השתפר וגם מצב הקשקשים בראש הוטב מאד.
הורדתי בכמויות המזון וירדתי במשקל בין 1 וחצי ל-2 קג'. אני לא מרגיש צורך לאכול את הכמויות שאכלתי לפני כן (הייתי 'פריק' של גבינה צהובה.
כיום אני מרגיש מצוין, אם כי גם קודם לכן לא היית 'נעבעך'.

_____________________________________

 

קרם מיוחד לטיפול במיניסקוס וכאבי גידים
סיפור של מטופל

לאחר סבל גדול מקריעת מיניסקוס. בפיקה של הברך. שגרם לחוסר תפקוד וייסורים רבים,
ההשגחה העליונה חיברה אותי לגב' גורסטן, וקיבלתי משחה מיוחדת .
הבן שלי אמר: פעם היו לך שלוש רגלים עם המקל, ועכשיו יש לך רק שתי רגלים....
מעולם לא הרגשתי שינוי כה מהותי בחומרים טבעיים ועד היום זלזלתי ברפואה הלא קונבנציונאלית, אולם האמת והמציאות מעל כל דמיון, וחזרתי לתפקוד כמעט מלא , והסבל והייסורים נעלמו. תודה לך מכל הלב. ושהקדוש ברך הוא בחר בך בתור שליח להפחית מסבלם של אנשים.

_____________________________________

 

מעלית הזמן ד"ר ND יעל גורסטן  052-4783-509   

האם אתם מאמינים בכוחות על טבעיים? או בתת מודע? האם חשבתם שהדברים שאתם הכי אוהבים הם בעצם השנואים עליכם? האם תהיתם כיצד המצב הנפשי שלכם משפיע על הסביבה?

אז לפני שהגעתי לטיפול אצל ד"ר יעל גורסטן  התשובה שלי לשאלות ששאלתי הייתה חד משמעתי לא!!גדלתי בבית חם ואוהב, קיבלתי הרבה תשומת לב והבנה מההורים ולא חסר לי דבר. למדתי בבתי ספר טובים, קיבלתי ציונים טובים, המורים אהבו אותי ותמיד החברים של ההורים מצאו חסרונות בילדיהם ובי לא. הייתי מוקפת חברים, מקובלת בכל מקום שהייתי בו. הצבתי לעצמי מטרות והשגתי אותם בהצלחה, סיימתי תואר שני, התקבלתי לעבודה למקום נחשב, אני מרוויחה יפה והתחתנתי עם גבר שאני אוהבת... מה עוד אפשר לבקש בחיים??? התשובה של רובכם תהייה כלום.

לעגתי לחברים שהלכו לטיפולים פסיכולוגים ואמרתי "מה, אתם לא יכולים לפתור את הבעיות בעצמכם"? חשבתי לעצמי שהם לא בסדר בראש ואצלי הכל מעולה, הרי אני תמיד יודעת לפתור בעיות בעצמי או להתייעץ עם המשפחה\חברים ולהיות מרוצה עם התשובות. אני בן אדם מאוד לוגי, עם הרגלים על הקרקע, מחושב מה לי ולתת מודע.

לצערנו לא כולם מושלמים... וגם לי הייתה בעיה קטנה (שלא הצלחתי לפתור אותה בעצמי), הבעיה הקטנה התעצמה עם השנים והרגשתי שהיא מפריעה לי להתקדם בעבודה, ליצור קשרים עם אנשים ובכלל להיות עצמי. לבעיה קוראים: הסמקה לא רצויה!גלשתי באינטרנט ומצאתי פתרון: תמציות פרחי באך, חיפשתי מטפלים באיזור בו אני גרה וכן הגעתי ליעל. סיפרתי לה על הבעיה וביקשתי שתכין לי תמציות (חשבתי שגם כאן הפתרון לבעיה יהיה קל ומידיי). תחילה התאכזבתי לגלות שאין פתרון פלא ושאני צריכה לעבור תהליך על מנת לפתור את הבעיה.התהליך היה ארוך ולא תמיד פשוט, הרבה פעמים צחקתי אך גם בכיתי, אך לאורך המסע גיליתי על עצמי, בעלי והורי דברים חדשים שלא חשבתי שקיימים. גיליתי שהילדות היפה שהייתה לי היא לא מושלמת כפי שתיארתי אותה. הסתבר שלזוגיות המושלמת שלי יש פגמים ולא הכל כל כך ורוד. הילדות שלי קיבלה מבט שונה, שכל הדברים שכביכול כל כך רציתי היו בעצם לרצות את ההורים, ההישגים שלי הם לא היו בשבילי אלא לרצות את הסביבה ושיראו איזה מוצלחת אני. הדברים שכל כך התעקשתי עליהם והיו חשובים בעיני קיבלו פרספקטיבה אחרת. הסתבר לי שהאוכל שכל כך אהבתי בעצם מזיק לגופי. יעל תמיד פגשה אותי בחיוך, בעזרת יעל והשיטות המיוחדות שלה , הבנתי ולמדתי המון על החיים שלי, והכי חשוב למדתי ששום דבר לא סוף העולם! לכל דבר שנעשה יש תכלית ומטרה, יש דברים שביכולתי לשנות ולשפר אך יש כאלה שאין מה לעשות איתם ויש להתמודד איתם כי ככה זה! נדהמתי לראות כיצד שלוות הנפש שלי משפיעה על בן זוגי ואיך ההתנהגות "החדשה" שלי שכבר באה לי בטבעיות עושה פלאים ליחסים. בעזרת שינוי גישה למקום העבודה הממונים התחילו לשים לב להישגים שלי, לציין לשבח עבודות ואף קיבלתי עובדת מצטיינת. התזונה שיעל התאימה לי גורמת אושר לגופי.אהה...וכמעט שכחתי את בעיה שבעקבותיה הגעתי- הסמקה.. אז כמובן שגם היא נפתרה. ולא רק על ידי תרופת פלא- תמציות באך, אלא על ידי התהליך שעברתי והבנתי לעומק את הסיבה לבעיה במודע ובתת מודע. לכל בעיה יש שורשים שצריך להגיע אליהם ולעקור אותם (תת מודע) ולא רק לגזום את העלים מעל (מודע) כי במהרה יצמחו בחזרה.

אז לכל מי שלא מאמין או מפקפק ברפואה האלטרנטיבית או ביכולות של המטפלים להפוך את החיים שלנו לטובים יותר שיקרא שוב את מה שכתבתי או שפשוט ינסה ללכת לטיפול אצל יעל –זהירות זה ממכר!יעל גורסטן ריפוי גוף נפש נטורופתית הרבליסטית קלינית תזונה קלינית פסיכותרפיה, תמציות באך לקויות למידה, קשב וריכוז:יעל היא המטפלת שלי! תמיד מקבלת אותי בחיוך ובחיבוק אמהי- סבתאי אוהב וחם. תמיד אני מרגישה רצויה. אצל יעל אין מה שנקרא 'דיסטאנס'. יש אהבה, יש הדדיות ומתוך כך מתחיל הטיפול.

_____________________________________

 

הגעתי ליעל אחרי שפקדה אותי טרגדיה בה נלקח ממני לעולם האמת אישי- אהובי.

ייתי מגיעה אליה לפעמים שבורה, אבודה, לא יודעת איך אוכל לצעוד את הצעד הבא ותמיד איכשהו לאחר הטיפול משהו במאזן הנפשי- גופני שלי חזר לשפיות וכוחות חיים הגיעו ממקום שלא ידעתי מהו.
היא מטפלת הוליסטית מכל הבחינות. מצויים ברשותה כלים רבים מאד של אפשרויות טיפול מכל הסוגים. החלה דרכה בפסיכולוגיה, והמשיכה דרך רפלקסולוגיה, רפואה סינית , תאילנדית ועוד רבים, ובעניין הנפש- מקלפים טיפוליים ואימוניים, דמיון מודרך, מושגים בגוף- נפש, ובעיקר הרבה יכולת טבעית להבין לנפש ולכוון את המטופל אל בהירות והתקדמות פנימית. והיא מעמידה לרשות המטפל את כל האוצרות האלה מתוך הקשבה מה הוא צריך עכשיו, ומתוך רצון כנה לעזור.
אז לסיכום- אני ממליצה למי שרוצה לעזור לעצמו, ולפרגן לעצמו- לבחור ביעל כמטפלת שלו!! :) שלכם, הדס.

 

_____________________________________

 

 

 

 

 

המלצות

דר' יעל גורסטן קליניקה לרפואה משלימה

0524-783509

ygersten14@gmail.com​